Sesja zagraniczna – Klaudia i Sławek

Klaudia&Sławek 

08.06.2023 r. Casalbordino Włochy

Śluby za granicą cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego pary młode decydują się pobrać w innym kraju niż nasza ojczyzna Polska?

Moda na śluby zagraniczne jest coraz większa, nabrała na sile w przeciągu ostatnich 2-3 lat kiedy to robienie dużych i hucznych wesel u nas w kraju stało się nie możliwe przez pandemię Covid-19. Wesela i śluby zaczęły przybierać inne formy. Niewątpliwie jest to też znak czasów i zmieniających się upodobań, odchodzenia od tradycji. Coraz więcej młodych ludzi pobiera się „po swojemu”, łącząc ślub w pięknym miejscu z wyjazdem i krótszym lub dłuższym urlopem w gronie najbliższych . 

Jak zorganizować taki ślub i dla kogo on jest?

Jeśli lubisz podróże i nietuzinkowość masz tutaj duże pole do popisu. Nie mniej jednak organizacja takiego ślubu może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla osób które mają ograniczenia komunikacyjne i nie znają przepisów prawa danego kraju lub nawet regionu, bo mogą się one różnic w zależności od terytorium.

Tutaj z pomocną dłonią przychodzą wedding planerki działające na terenie danego kraju lub regionu. Ich pomoc jest nieoceniona, jeśli nie czujecie się na siłach by zorganizować wszystko samemu. W zależności od potrzeby wedding planerka pomoże zorganizować przeloty, noclegi, załatwi formalności urzędowe, usługodawców jak oprawę florystyczną czy fotograficzną itp. Jednym słowy, zorganizuje Wasz wymarzony ślub!

A więc jeśli marzysz o ślubie w nieco odmienionej formie, kochasz podróże to warto pomyśleć o tego typu imprezie połączonej z jakże przyjemnym odpoczynkiem. Fotograficznie śluby zagraniczne to petarda!