Laura & Kacper – ślub nad Gardą 

Wrzesień 2023

Elegancki a zarazem bardzo prosty klasyczny.

Tak wspominam ślub Laury i Kacpra który odbył się we wrześniu tego roku nad włoskim jeziorem Garda i był drugim ślubem nad tym cudnym jeziorem który w tym roku miałam przyjemność fotografować. 

Garda jesienią wydaje się być jeszcze piękniejsza jak wiosną.

Słońce było  lekkie i mięciutkie choć temperatura nadal dość wysoka. Aura idealna na włoski ślub ! Moim zdaniem wrzesień to najlepszy miesiąc na ślub na półwyspie Apenińskim. Ceny apartamentów są nieco niższe, dostępność ich wyższa a aura idealna do tego by cieszyć się tym dniem bez konieczności szukania odrobiny cienia. 

Laura i Kacper zdecydowali by zorganizować swój ślub za pomocą wedding planerki, 

https://www.myitwedding.com/. Karolina , założycielka firmy…. Zajęła się wszystkim kompleksowo. Parze młodej zostało jedynie zajęcie się wyborem sukni i garnituru. Ślub plenerowy oraz małe przyjęcie dla najbliższej rodziny odbyło się w eleganckiej restauracji na wzgórzu z widokiem na jezioro Garda –https://casadeglispiriti.it

Temu wieczorowi towarzyszyły cudowne emocje! bardzo piękne i silne więzy rodzinne od razu były wyczuwalne. 

Biło od nich szczęście ! Takie czyste szczęście i prawdziwa radość z bycia razem ! To było tak bardzo mocno wyczuwalne !

Na sesje plenerową wybraliśmy sie do Punto San Vigilio, przepięknym półwyspie wcinających się w tafle wody na pograniczy północnej i południowej części Gardy. Porośnięty cyprysami, cytrusami i drzewami oliwnymi z malowniczą plażą i starymi stylowymi budynkami . 

Cudowne miejsce, pełne różnorodność idealne na sesje zdjęciową! Typowy północno-włoski klimat! Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia podczas wizyty nad Gardą !